دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
|
فهرست اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
فراخوان مقالات

ثبت نظرات

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2799
 بازدید امروز : 102
 کل بازدید : 3599893
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/3438
کار (خیر) اندک ، که بر آن مداومت ورزی ، از کار بسیار که از آن خسته شوی ، امیدوار کننده تر است ( حضرت علی علیه السلام )
خدماتي

کسب و کار خدماتی


شامل فعا ليت هايی است که برای انتقال کالاها و خدمات از مکان تو ليد به محل مصرف، ضروری اند. بنابر اين، خريد وفروش کالاها و خدمات و تمام فعاليت هايی را که انجام معادله را تسهيل می کنند(انبارداری، درجه بندی، بسته بندی،تأمين مالی و...) شامل می شوند. کسب و کار خدماتی، کسب و کار تجارتی را نيز شامل می شود و به انجام آن کمک می کند. وظيفة اساسی کسب و کار خدماتی، برداشتن موانع فردی، مکانی، زمانی، مبادلاتی، دانشی و غيره است و جريان آزاد کالاها و خدمات از توليد کننده به مصرف کننده را فراهم می سازد.

انواع کسب و کار خدماتی


١- خدمات حمايتی:

بانکداری

حمل و نقل

بيمه

انبارداری

بسته بندی

تبليغات

٢- خدمات مستقيم:

داخلی

هنری

بهداشتی

بيمه ای

ارتباطات


کسب و کار خانگی

تعريف: به هر نوع فعاليت اقتصادی در محل سکونت شخصی که با استفاده از امکانات و وسايل منزل راه اندازی شود کسب و کار خانگی ميگويند.

اهميت کسب و کار خانگی
: امروزه کسب و کارهای خانگی از بخشهای حياتی و ضروری فعاليتهای اقتصادی کشورهای پيشرفته محسوب ميشوند. کسب و کار خانگی از نظر ايجاد شغل ، نوآوری در عرضه محصول يا خدمات ، موجب تنوع و دگرگونی زيادی در اجتماع و اقتصاد هر کشور ميشوند. همچنين برای جوانان ، کسب و کارهای خانگی نقطه شروع مناسبی برای راه اندازی کسب و کار شخصی است، زيرا راه اندازی آن در مقايسه با ديگر انواع کسب و کار ساده و آسان است. به عنوان نمونه شما ميتوانيد با يک دستگاه رايانه و يک خط تلفن ، يک کسب و کار اينترنتی راه بيندازيد و کارها و خدمات مختلفی را به مردم عرضه و ازاين راه برای خود درآمد کسب کنيد.

سایت های مرتبط
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد